BMX Cross Magyar Kupa 10. forduló, Veszprém 2016.09.11.

Kétnapos rendezvény keretén belül került megrendezésre a BMX Cross Magyar Kupa 10. egyben befejező fordulója Veszprémben.

Előző nap (szombat) az Olimpiai Reménységek versenyén 3 nemzet sportolója állt rajthoz és természetesen részt vettek a Magyar Kupa versenyen is.

A szokatlanul meleg, mondhatni kánikulai időjárás szeptember közepén alaposan megizzasztotta a versenyzőket. A fiatalabb korosztályban Magyar, míg a serdülő és az ifjúsági korcsoportban külföldi győzelem született.

 

Eredmények:

 

Fiú 8 éves korcsoport

 

1. Guet Zalán                           Törökbálint BMX SE

2. Bokros Kincső                    Veszprémi Spartacus SE

2. Naszádos Saba                   Veszprémi Spartacus SE

 

9-10 éves korcsoport

 

1. Borbély Ferenc                    veszprémi Spartacus

2. Gueth Martin                       Törökbálint BMX SE

3. Torma Zalán                        Gysev Sopron BMX SE

4.Czisztler Dániel                     Gysev Sopron BMX SE

 

11-12 éves korcsoport

 

1. Wrobel Radoslaw                Lengyelország

2. Kató Norbert                      Veszprémi Spartacus SE

3. Szegedi Marcell                   KSI Budapest

 

13-14 éves korcsoport

 

1. Spolhacz Wojciech              Lengyelország

2. Marchwicki Alex                 Lengyelország

3. Gorza Gaj                           Szlovénia

4. Lajtos Krisztián                   Gysev Sopron BMX SE

5. László Milos                        veszprémi Spartacus SE

6. Göndöcs Erik                      Veszprémi Spartacus SE

7. Zsiga Milán                          KSI Budapest

8. Bálint Péter              KSI Budapest

9. Wolher Armandó                 Veszprémi Spartacus SE

10. Bálint Gyula                       KSI Budapest

11. Tircsi Andrea                     KSI Budapest

 

 

15-16 éves korcsoport

 

1. Biaz Kamil                           Lengyelország

2. Pichler Igor                          Gysev Sopron BMX SE

3. László Tamara                     KSI Budapest

 

Felnőtt 17+

 

1. Szoboszlai Patrik                 Veszprémi Spartacus SE

2. Biadacz Szymon                  Lengyelország

3. Mészáros Krisztián              Gysev Sopron BMX SE

 

Amatőr korcsoport:

 

1. Becsei Sándor                     Budapest

2. Pinkova Gábor                    Veszprém